hallo, verplichte inschrijving in de kruispuntenbank van ondernemers? Ik doe dit vrijblijvend en wij zijn maar met 5 eigenaars en ben zelf een eigenaars?

Word je eigen syndicus

3.64K keren bekekenSyndicus

Hallo
ik ben mede eigenaar in een gebouw van 5 eigenaars.
Ik doe vanaf 2015 de taken van een syndicus. Ik krijg hier een kleine vergoeding voor maandelijks.
Nu lees ik dat er wettelijke verplichtingen komen van registratie, dat er verder verteld word dat ik de vergoeding aan moet geven aan de belastingen?
ik zou graag duidelijkheid verkrijgen hierin want als ik de kleine vergoeding die ik ontvang aan de belasting aan moet geven dan houd ik zeer weinig over en zie ik al dat werk niet meer zitten,
graag een antwoordje
mvg Maria van den Buijs

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link