renovatie dak dringt zich op, 1 mede-eigenaar heeft onvoldoende kapitaal om dit te bekostigen

Word je eigen syndicus

beste,

wij zijn met 5 eigenaars in een appartementsgebouw.

voor 2020 moet dit volgend de wetgeving geisoleerd worden omdat bepaalde appartementen verhuurd worden.

Aangezien ook het dak in slechtere staat is dan voorzien dringt een nieuw dak zich op voor die voorzien tijd en zouden we tegelijk met het vernieuwen van het dak ook de isolatie laten aanbrengen in de loop van 2018.

Echter, er is 1 mede-eigenaar die niet over voldoende kapitaal beschikt om de werken voor zijn deel van de gemeenschap te bekostigen.

we zijn met 4 personen voor de werken die moeten gebeuren, 1 tegen puur wegens geldgebrek.

alle begrip voor die persoon zijn situatie maar een nieuw dak is echt dringend en we willen om meerkost te vermijden door later te isoleren dadelijk laten isoleren tegelijkertijd.

Kan die ene persoon al de werken tegen houden als de meerderheid voor is?

en hoe pak je dit aan?

Geachte

Het systeem van de wet op de mede – eigendom zou moeten garanderen dat een democratisch debat kan worden gevoerd.

In dit debat zijn financiële belangen niet de enige … Er is ook een scala aan verantwoordelijkheden (schade aan derden door gebreken of versleten gebouwonderdelen, algemene verantwoordelijkheid om het gebouw en niet alleen de eigen kavel in goede staat te onderhouden ,…)

In welke richting het resultaat van elk debat moet gaan, is “case by case” te beoordelen.

Astrid CLABOTS

CLABOTS Advocaten

 

You are viewing 1 out of 6 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link