onze syndicus reageert niet op aanvragen ivm werken door RME?

Word je eigen syndicus

1.91K keren bekekenSyndicus
0 Comments

Wij hebben onze syndicus al een paar keer gevraagd om offertes op te vragen voor energiezuinige verlichting in ons garagecomplex tegen de ev AV. koppig als hij is reageert hij niet op vragen van de RME, hij wil alleen zijn eigen aannemers contacteren maar dat doet hij nu ook niet, dus er is totaal nog niets gedaan hiervoor.

Het lukt eigenlijk niet meer met deze syndicus, wij zijn ook bezig met offertes op te vragen om voor een nieuwe syndicus te stemmen op de AV alsook het ontslag van de huidige syndicus (werd aangesteld tot de AV). Hij laat alles een beetje op zijn beloop, ook van het onderhoud trekt hij zicht niets aan.  Hij heeft ook al gezegd hoe minder ik moet doen hoe liever…. rare stelling.

Dus hebben wij (leden van RME) zelf met 2 aannemers elektriciteit een afspraak gemaakt om langs te komen om een voorstel te maken zodat wij op de AV die voorstellen kunnen voorleggen voor stemming. Wij willen dit goed coördineren gezien onze Syndicus dit nalaat te doen;

idem met de schilderwerken van de hallen/liften in de garages.

Wij zullen hem een mail sturen dat die afspraken gemaakt zijn. Volgens mij kan hij dit niet tegenhouden en kan hij ons niet doen?

lebragard Vraag beantwoord

Zoals reeds aangegeven in de antwoorden op uw vorige vragen……

De syndicus doet het beheer maar het is de VME/AV die bepalend is voor dat beheer , behoudens de wettelijke bevoegdheden syndicus , bewarend optreden hoogdringendheid. Dus indien de AV besluit om energiezuinige ledlampen kan dit middels AV besluit , syndicus moet uitvoeren wat de AV beslist…..ook kan het AV besluit voorzien dat deze werken uitgevoerd worden in eigen beheer bv. door bepaalde mede-eigenaars = kostenbesparend zodat de syndicus dit werk niet moet of laten uitvoeren.

Indien de samenwerking syndicus/VME verstoord is…..andere syndicus met duidelijke wensen/afspraken syndicuscontract/VME.(beide partijen weten dan wat er overeengekomen is.)

lebragard Posted new comment

Ook elke mede-eigenaar kan offertes vragen mbt. werken , het is de AV die beslist. Dat de syndicus ook offertes voorziet is OK maar deze moeten daarom niet bepalend of doorslaggevend zijn. Offerte = duidelijk en nauwkeurige omschrijving ect….

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link