Mag de syndicus dit doen ?

Word je eigen syndicus

3.74K keren bekekenUitvoering van Werken

onze syndicus geeft werken aan een bepaalde mede eigenaar zonder drie offertes aan te vragen.  Op de alg verg stelt hij dat dit een goede prijs is en dat het opvragen van extra offertes enkel maar meerkosten meebrengt.  Hij vraagt dan de goedkeuring van de alg verg om geen drie offertes op te vragen.

mijn vragen :

1. Mag de syndicus op deze wijze de wet op de drie offertes.omzeilen ?

2. Elke stemming gebeurt met handopsteking ondanks al geregeld gevraagd werd om schriftelijk te stemmen.  Volgens hem is dit niet nodig.

De wet zegt ‘meerdere’ dit wil niet zeggen 3. 2 is voldoende (en dan alleen als het bedrag hoger is dan de gestemde mededinging).

Klopt dat steeds meer leveranciers geen of geen gratis offerte meer willen maken. Immers steeds meer kiest men gewoon op bedrag en niet op kwaliteit.

Een geheime stemming is niet meer mogelijk in de huidige wet.

You are viewing 1 out of 7 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link