Wie betaalt voor onstopping?

Word je eigen syndicus

1.64K keren bekekenUitvoering van WerkenWie betaalt?

3 appartementen zijn aangesloten op dezelfde afvoer. Door een vertopping is in het benedenappartement het toilet overgelopen. Enkel het appartement op de 1ste verdieping is bewoond omdat de eigendommen net allemaal verkocht zijn geweest, de verstopping kan dus eventueel nog veroorzaakt zijn door vorige eigenaren. Wie betaalt hier voor de onstopping, moet de rekening betaald worden door de 3 eigenaren?

Geachte

 

Dit is afhankelijk van de lokalisatie van het schadegeval (gemeenschappelijk deel of privatief) én, bovendien, van de lokalisatie van de oorzaak van het schadegeval.

Astrid CLABOTS

CLABOTS advocaten

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link