Tijdens een recente Algemene Vergadering werd onze huidige syndicus weggestemd en nu moet de Voorzitter van de AV een buitengewone vergadering bijeenroepen om zo spoedig mogelijk het stemmen van een nieuwe syndicus mogelijk te maken. De Voorzitter (een van de eigenaars van een kavel/lot/appartement) is dus nu interim “syndicus” bij gebrek aan een verkozen syndicus.
- kan u me wijzen waar we informatie kunnen vinden hoe zulke BV moet verlopen;
- moet er een nieuwe voorzitter voor de BV aangesteld worden of kan de huidige voorzitter de BV leiden en dan ontslag nemen op het einde van de BV. Moet dit in de notulen genoteerd worden?
- wat met de rechtsaansprakelijkheidsverzekering voor zulke Voorzitter
Annick
7 Antwoord
De Voorzitter (een van de eigenaars van een kavel/lot/appartement) is dus nu interim “syndicus” bij gebrek aan een verkozen syndicus.
Neen enkel dossierbeheerder
Jessie heeft dit bericht echter geschrapt, maar ik bewaar copys
- Enige kopzorg zijn enkele lopende rekeningen die achterstallig gaan betaald worden tenzij ik ze persoonlijk voorbetaal en daarna het geld terug eis. Enige tips hier om dit zo vlot mogelijk te maken?
Ofwel leveranciers éénmalig uitzonderlijk om wat meer geduld verzoeken ofwel persoonlijk voorschieten, bewijzen bijhouden en een normaal aanvaardbare a rato interest bijvoegen ten laste van de vme via de toekomstig syndicus



