Nieuwbouw (zorgwoningen) met 52 appartementen waarvan 5 verkocht. De eerste AV heeft onlangs plaatsgevonden, gevolgd door de voorlopige oplevering gemene delen.
Mijn appartement – de aankoopakte werd in augustus vorig jaar ondertekend –moest al lang klaar zijn. Op aanraden van de notaris heeft geen ingebreke stelling plaatsgevonden.
De voorlopige oplevering van mijn appartement heeft nog niet plaatsgehad. Op mijn vraag waarom dit nog niet is gebeurd heeft de bouwheer geantwoord dat het elektrisch zonneblind niet werkt. Dit sleept al twee maanden aan. Wat staat mij te doen ? Op mijn vraag waarom dit nog niet in orde gebracht werd krijg ik geen antwoord.
De aannemer heeft gezegd dat hij mij wel wil uitnodigen voor de oplevering ook al werkt het zonneblind nog niet, dat ik dan moet aanwezig zijn en dat ik vanaf dan ook moet bijdragen in de onkosten (syndicus, kosten gemene delen,..).
Kan dit desnoods reden zijn om de voorlopige oplevering te weigeren ?
4 Antwoord
Over het voorlopige, quod non, karaker van de voorlopige oplevering consulteer :
(geconsulteerd op 02-03-2019) (video)



