% voor een geldige beslissing

Word je eigen syndicus

1.21K keren bekeken

Geachte ik ben eigenaar van verschillende appartementen in een gebouw en ook in de algemene delen , nu zou ik willen verbouwen en een gedeelte van de algemene delen verplaatsen naar een andere plaats in het gebouw dat ook mijn eigendom is hoeveel % van de aandelen in het gebouw moeten hiermee akkoord gaan voor ik dit kan doorvoeren .

 

 

Mvg

Caers freddy

U bevindt zich op een website die de bedoeling heeft een informatiepunt te zijn van mede-eigenaars voor mede-eigenaars.

 

Een dergelijk informatiepunt heeft nooit de bedoeling een professioneel advies, juridisch of technisch te vervangen.

 

Raadpleeg een notaris of een advocaat gespecialiseerd in mede-eigendom.

 

Toch :

 

De algemene regel vindt u onder :

 

B.W. Art. 577- 6 § 8

 

De uitzonderingen op de algemene regel zijn gegroepeerd onder :

 

B.W. Art. 577-7

 

 

 

Wij vrezen ervoor dat u uiteindelijk zal vallen onder :

 

B.W. Art. 577-7 § 3

 

d.w.z. volstrekte unanimiteit in de AV van beide VME’s.

 

Sommige vrederechters stellen dat alle mede-eigenaars, ook deze niet aanwezig in de AV, hun schriftelijke instemming moeten geven.

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link