Volmacht aan niet-eigenaar

Word je eigen syndicus

179 keren bekekenAlgemene Vergadering

Beste,

Mag een eigenaar een volmacht geven aan een niet-eigenaar?
Wordt er uitzondering gemaakt voor (naaste) familieleden?

Groeten,

Filibert

lebragard Vraag beantwoord januari 9, 2023

Ja een volmacht geven aan een niet mede-eigenaar is perfect mogelijk.

wet mede-eigendom art.3.87

  § 7. Iedere mede-eigenaar kan zich laten vertegenwoordigen door een lasthebber, al dan niet lid van de algemene vergadering.
De volmacht vermeldt de naam van de lasthebber.

wet mede-eigendom =

https://www.biv.be/media/1461/download?inline

https://www.imove.be/images/Nieuws/Volledige-wetgeving.pdf

lebragard Vraag beantwoord januari 9, 2023
You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link