Hebben vorig jaar een volledig nieuw appartement gekocht, en nu treden er vochtproblemen op aftekenend in het plafond van de badkamer en de berging.
Heb mijn beklag gemaakt bij de syndicus , maar deze laat mij weten dat iedereen , ook de bouwheer , zijn paraplu trekt. Wel heeft de syndicus het voorval aangegeven bij de verzekering. Hoe moet dit nu verder aub. Is het de syndicus die moet gaan schakelen of moet ik , als eigenaar , ieder afzonderlijk in gebreke stellen door een aangetekend schrijven. Blijkbaar wil niemand zijn 10 jarige verantwoordelijkheid opnemen
2 Antwoord
U bevindt zich op een website die de bedoeling heeft een informatiepunt te zijn van mede-eigenaars voor mede-eigenaars.
Een dergelijk informatiepunt heeft nooit de bedoeling een professioneel advies, juridisch of technisch te vervangen.
Wij zouden u ten zeerste aanraden de door u gevraagde informatie op te zoeken in websites die meer gespecialiseerd zijn in deze problematiek.
Toch :
Waterinsijpeling :
Ook :
Overweeg gebruik te maken van een van de beide volgende alternatieven:
http://www.consumentenombudsdienst.be/nl/klachtenformulier
Mogelijkheid rechtsbijstand via reeds bestaande verzekeringen:
(geconsulteerd op 20160528)
(geconsulteerd op 20160703)
http://www.wikifin.be/nl/themas/verzekeren/ba-familiale/de-ba-familiale
http://www.wikifin.be/nl/themas/verzekeren/verzekering-juridische-bescherming/juridische-bescherming
(geconsulteerd op 201601101)
Contacteer uw verzekeringsmakelaar.



