Videofonen vernieuwen in 6 apartementen

Word je eigen syndicus

1.41K keren bekeken

Geachte ,

ik ben sendicus van een appartementsgebouw van 6 woningen ( mede-eigenaar  ) . Er wordt op de vergadering beslist om in ieder appartementsgebouw een nieuwe videofoon te laten installeren , ik contacteer een firma om het te laten uitvoeren . De firma begint aan de werken en op een gegeven moment is er een kortsluiting op de traphal , er wordt aan mijn deur geklopt met de mededeling er is een kortsluiting op de hal en we kunnen het niet oplossen want ik ben geen elektrieker , u zal zelf een  elektrieker moeten zoeken voordat we kunnen verder doen . Nu mijn vraag moet ik dat nu oplossen en de kosten van die elektrieker betalen ? Of moet de firma het zelf doen zonder bijkomende kosten , ik heb tensloten geen kortsluiting veroorzaakt . De technieker zij me ik ken niets van  elektriciteit ,ik zou zeggen blijf er dan vanaf . Wat moet ik nu doen ondertussen hebben we geen licht op de traphal wat levens gevaarlijk is .

graag uw advies

met vriendelijke groeten

Freddy Sermant

 

 

 

Stel de firma in een aangetekend schrijven in gebreke om voor (datum) voor een volledige oplossing, inbegrepen de bijkomende kosten, te zorgen.

 

Zeker als syndicus mede-eigenaar kan men van u niet verwachten dat u in deze zaak de nodige juridische kennis hebt (maar u hebt wel de volledige verantwoordelijkheid zoals een beroepssyndicus).

 

Laat daarom deze brief opstellen door een advocaat en breng de kosten hiervan in rekening bij de VME.

 

TIP:

 

E-mail een kopie van de aangetekende brief en vermeld onderaan in de aangetekende brief : deze werd u reeds per e-mail opgezonden op (datum, u. min.)

Bedank voor de reactie ik zal zeker het voorgestelde doen

met vriendelijke groeten

Freddy Sermant

Geachte

 

Lijkt mij dat er schade verricht is bij de uitvoering van de werken. Er bestaat nochtans materiaal om naar de ligging van leidingen te peilen.

Stel inderdaad de aannemer die deze schade aanrichtte in gebreke en blijf vooral overal af alvorens er tegenstelbare vaststellingen zijn gebeurd.

Astrid CLABOTS

CLABOTS

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link