Verplichte motivering in notulen?

Word je eigen syndicus

2.75K keren bekekenAlgemene Vergaderingverslaggeving motivering

Is een syndicus/verslaggever verplicht in de notulen de motiveringen (de pro’s en de contra’s) te vermelden of volstaat het het stemresultaat (nominatief) te vermelden? Wat dan met de ‘gegronde reden’ waarvan sprake in art. 577-9 §4 van de wet? Kan een partij voor de vrederechter nog argumenten inbrengen die niet aangehaald werden op de AV?

Geachte

 

Gemengd gevoel …

  • hoe vollediger gemotiveerd, hoe makkelijker om in geval van geschil te beoordelen door rechters en advocaten
  • syndici merken op dat zij dan nooit naar de zin van iedereen kunnen notuleren ..

 

Mijn tip is vaak aan individuele eigenaren : indien u een bijzondere boodschap heeft , zet ze dan zelf op schrift en vraag of dit als bijlage bij het verslag mag worden gevoegd.

Ook bij het formuleren van agendapunten anticiperen wij hierop al een beetje…

Astrid CLABOTS

CLABOTS

en wat als én syndicus én voorzitter én andere leden van de rvme weigeren om bijlagen (alle mogelijke en eventueel gevraagde) op te nemen en bij de notulen te voegen ?

mvg,

lode

 

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link