Beste,
Tijdens de AV , werd de vraag voor mijn vervanging van ramen, door ramen die 40cm hoger , en 20 cm breeder zijn afgekeurd.
Dit aan de achterkant van het gebouw. Deze achterkant is reeds door verschillende factoren momenteel niet uniform.
Daar het over een schuin dak gaat zouden de vensters 20 cm lager komen te zitten. Daar deze ramen uitgeven om het eerste verdiep, die een groot terras heeft. Werd dit afgekeurd met als reden ‘Privacy’.
Deze iets grotere vensters komen er in de eerste plaats om meer daglicht binnen te hebben, zoals voorgeschreven door raamexperts.
Moet bij afkeuren een ‘reden’ gegeven worden ?
Wat als die reden , betwistbaar is ? Of is dit niet van belang ?
Hoeveel 1000sten zou hiervoor nodig zijn ?
Mvg.
Filip W.
1 Antwoord
Uw agendapunt werd dus niet goedgekeurd .
Indien u niet akkoord kan gaan met deze beslissing kan u beroep doen op een vrederechter dit conform art.577-9§2.
- 2.Iedere mede-eigenaar kan aan de rechter vragen een onregelmatige, bedrieglijke of onrechtmatige beslissing van de algemene vergadering te vernietigen of te wijzigen.
Deze vordering moet worden ingesteld binnen een termijn van vier maanden vanaf de datum waarop de algemene vergadering plaatsvond, indien die hem een persoonlijk nadeel oplevert.
Waarom de VME/AV zich verzet tegen uw renovatie-plannen is een ? voor mij , maar …..de AV beslissing is wat ze is…



