verdeling van de kosten

Word je eigen syndicus

4.25K keren bekekenKosten en Vergoedingen in Mede-Eigendom

beste Jessie

Als medeeigenaar van een appartement gebouw met 5 app. en 2 verdiepingen is de verdeling van de liftonkosten als volgt,op -1 is er voor ieder app. een berging ,2 app. verd.0 betalen 1/13 , 2 app. verd . 1 betalen 3/13 , wij als eigenaar van het dakappartement betalen 5/13 , is dit volgens u een eerlijke verdeling is zo vermeld in basisakte . De opsteller van de akte heeft hier wel voordeel bij daar hijzelf op de benedeverdieping een kantoor heeft.Kunnen wij hier iets tegen inbrengen via advocaat of syndic

met dank Jef

Boesmans Jef,

 

er zijn weinig vme”s die “het spel eerlijk spelen” en vme”s participeren aan het crimineel scenario dat kapitalisme heet , en kapitalisme is geen spel, maar georganiseerde destabilisatie, destructie en oplichterij ten koste van anderen ; de zwakkeren.

You are viewing 1 out of 6 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link