Valse verklaringen door de RME en commissaris

Word je eigen syndicus

1.30K keren bekekenAlgemene Vergadering
0 Comments

De RME en commissaris trachtten op de AV de eigenaars te overtuigen om het financieel beheer van de vorige syndic goed te keuren.
Zij weten perfect dat het financieel beheer niet in orde is: corruptie, BTW niet correct, dingen aanrekenen waarover er niet gestemd is, … dit is te bewijzen.
In hun verslag die in de notulen van de AV verwerkt zit noteren zij dat de facturen van de vorige syndic perfect berekend zijn.
Volgens mij is dit valse verklaringen afleggen en dit voor een RME en een commissaris.
Zij weten heel goed dat dit alles verkeerd is want alle eigenaars heb ik maanden vóór de AV bij de nieuwe syndic op de hoogte gebracht, ook de RME en commissaris. Zelfs een RME-lid stuurde de eigenaars een mail dat de rekening van de vorige syndic niet correct is en nu draait hij mee met nieuwe RME-leden, hij heeft dus 2 gezichten …
Heeft er iemand raad wat we daar best mee doen?

lebragard Vraag beantwoord

De raad van mede-eigendom aangesteld door de AV , heeft een mandaat gekregen om hun wettelijke taak te doen…..indien deze hun opdracht niet ernstig nemen en hun “klak” eraan vegen kunnen ze beter hun mandaat inleveren.

Géén décharge geven aan die leden van de raad en wijzen op hun opdracht.

De commissaris van de rekeningen idem dito….

Lees dat u niet cavalier seul speelt maar de andere mede-eigenaars de juiste info geeft hopelijk krijgt u de steun van de anderen.

De VME oogst wat men zelf zaait ! en een lek geslagen schip (VME) waarop u als mede-eigenaar  noodgedwongen deel van uit maakt , zal vroeg of laat zinken.

lebragard Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link