toegang nutsvoorzieningen ?

Word je eigen syndicus

3.45K keren bekeken

alhoewel de federale wetgeving stipuleert dat eenieder 24h/24h 7d/7d toegang tot opnamepunt (waarvoor je via je energieleverancier aan je netbeheerder huur betaald!) , hoofdschakelaar en hoofdzekering dient te hebben, hebben enkel de RvME leden bij ons een sleutel, hoe dit oplossen aub?

 

Men steekt zich weg achter privacy (omdat je andersmans zijn teller zou zien, en reglement van inwendige orde, maar daar staat niets van in

 

idem voor water hoofdkraan van je kavel en water (warm & koud) meters

Als het openstellen van de nutsvoorzieningen er voor zorgt dat vandalen schade toebrengen aan de mede-bewoners dan lijkt het mij normaal dat deze op last van de algemene vergadering afgesloten mogen worden indien de sleutel beschikbaar is en blijft binnen het gebouw.

You are viewing 1 out of 6 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link