Syndicus wel of niet eigenaar in residentie?

Word je eigen syndicus

191 keren bekekenSyndicus

Geachte.

Is het toegestaan dat een professionele syndicus eigenaar is van een appartement in de residentie waarvan hij of zij de syndicus is en waar kan ik dit terugvinden in de regelgeving?

M.v.g.

RRR Vraag beantwoord november 28, 2023

antwoord : ja dat is toegestaan.

Wet mede-eigendom : Art. 3.89 – Syndicus

lebragard Posted new comment november 26, 2023

Kan wel géén lid van de raad van mede-eigendom en/of commissaris van de rekeningen zijn.
alsook : Art. 3.87 – Algemene vergadering: organisatie
§ 9. Een lasthebber van de vereniging van mede-eigenaars of iemand die door haar in dienst is genomen of voor die vereniging diensten levert in het raam van enige andere
overeenkomst, mag niet persoonlijk of bij volmacht deelnemen aan de beraadslagingen en de stemmingen over de opdracht die hem werd toevertrouwd.

Aanvulleznd : in deszelfde lijn kann ebnmag eren mede eigenaar rekencomissaris niet over haar/zijn eigen evaluatie geschreven document oordelen /stemmen

achting & mvg

16h40, 28/11/2023

lebragard Edited comment november 28, 2023

Taalfouten !! moeilijk leesbaar…..en art 3.87 §9 is duidelijk genoeg , herhaling heeft geen toegevoegde waarde?

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This