Is summiere rechtspleging nuttig om wanbetaler aan te manen tot betaling?

Word je eigen syndicus

0 Comments

Eén van de mede-eigenaars komt niet meer naar de AV. Reageert niet meer op schrijven. Niet op de eerste herinnering. Ook niet op 2de herinnering tot betaling van voorschotten en afrekening van afgelopen boekjaar.

De volgende stap is naar de rechter. Maar er is terughoudendheid bij de mede-eigenaars.

Is summiere rechtspleging een goed alternatief om te goeden op te vragen bij de wanbetaler?

Alvast bedankt voor jullie reactie.

Tony

PRD Vraag beantwoord

Hoe dan ook achterstallige betalingen kan men niet tolereren.

Indien aangetekend schrijven niet helpt…..kijk even na in de statuten of er een bepaling is opgenomen event. een strafbeding bv. 5% schadevergoeding ect..

Laat een advocaat een schrijven doen met een duidelijke waarschuwing tot betaling en indien niet = dagvaarding.

Weet ook dat de andere mede-eigenaars meer zullen moeten gaan betalen indien die persoon blijft volharden .

lebragard Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link