Stemsysteem

Word je eigen syndicus

2.66K keren bekekenAlgemene VergaderingNemen van besluiten

Onze syndicus heeft in het Reglement van Orde een clausule opgenomen waarin het in de Wet beschreven stemsysteem (aanwezig zijn of volmacht geven) gewijzigd wordt. Wij kunnen stembiljetten opsturen en hoeven niet meer naar de vergadering te komen. Het doel van de vergadering (beraadslaging over een beslispunt en het nemen van een besluit) wordt teniet gedaan. Volgens een aantal eigenaren kan en mag de wettelijke regeling niet buiten werking worden gezet. Is dat juist? En wat kan men hiertegen doen?

aan vveasspro

 Volgens een aantal eigenaren kan en mag de wettelijke regeling niet buiten werking worden gezet. Is dat juist? 

Deze stelling is volledig juist. Hier kan niet van worden afgeweken.

Indien de syndicus er een andere mening op na houdt is dat zijn ding , maar de wettelijke bepalingen zijn wat ze zijn : zijn dwingend van toepassing er hier kan niet van afgeweken worden zelfs niet bij overeenkomst.

(ook de” schriftelijke stemming” is wettelijk voorzien , ALLE mede-eigenaars en UNANIMITEIT = iedereen akkoord , anders géén akkoord.)

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link