Raad van mede eigendom ?

Word je eigen syndicus

700 keren bekeken

De sindicus zetelt mee in de raad van mede eigendom als secretaris !!!!  MAG DAT ?

Onverantwoord.

 

De RvME is duidelijk opgezet om de syndicus te controleren.

 

B.W. Art. 557-8/1

 

De aanwezigheid van de syndicus op de vergaderingen is op zichzelf al NIET gewenst, laat staan dat hij het, naar zijn belangen gekleurde, rapport van de vergadering, opmaakt.

 

Zie ook :

 

Kan de syndicus het verslag van de raad van mede-eigendom opmaken?

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This