provisie herstellen dak?

Word je eigen syndicus

1.74K keren bekekenUitvoering van Werken

De dakbedekking van ons appartementsgebouw is aan herstelling toe en wordt tevens aangepast aan de nieuwe isolatienormen. Naast het hoofddak zijn er ook een aantal dakappartementen voorzien van een terras en balustrades. Ook deze worden vernieuwd.

In de basisakte staat dat de balustrades en de vloerbedekking privatief zijn.

De syndicus vraagt nu een provisie op voor de uitvoering van de werden pro rata de aandelen van elk appartement (volgens de groote) zonder rekening te houden met het privatieve gedeelte van de dakappartementen.

Kan dit zo maar? Hoe reageren?

Dank voor uw antwoord

Voor een buitenstaander is het nagenoeg onmogelijk een antwoord te geven op uw vraag.

 

In welk stadium bevindt uw dossier zich ?

 

Gedetailleerd bestek reeds opgemaakt door vakman ? Offerteaanvragen verstuurd ? Offertes ontvangen ? Toewijzing gebeurd ? Door wie ? Dossier in eindfase juist voor de werken ? Nu oproep syndicus provisies voor niet-privatieve gedeelte ?

Gevraagde provisie lager (j/n) dan voorziene gedeelte ten laste van gemeenschap ? Verdeling volgens quotiteiten gerespecteerd ? Ten onrechte privégedeeltes mee geprovisioneerd ?

 

Raadpleeg het verslag van de vergadering waarin de werken werden goedgekeurd. Vraag desnoods opnieuw de documentatie aan die voorzien was bij de bespreking van het goedgekeurde agendapunt.

Vraag gedetailleerde uitleg aan syndicus, eventueel via RvMe of commissaris.

 

 

Bij dergelijke werken zou men vooraf kunnen bepalen dat een, door de VME aangewezen onafhankelijke raadgever (architect ?), de syndicus bijstaat in zijn controletaak (en eventueel gerechtigd is rechtstreeks te rapporteren aan de AV, RvME)

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link