Probleem met inzage documenten bij de syndicus ‘?’

Word je eigen syndicus

103 keren bekekenSyndicus

Beste,

In onze basisakte art. 39 staat dat de syndicus via internetsite inzage moet geven in de gem. documenten, in het contract dat wij met hem hebben afgesloten staat dit niet specifiek (wel in hun bijlage en is ook als dikwijls via mail beloofd).

Kunnen wij op basis van het voorafgaande eisen dat hij via internet inzage geeft ? Indien hij dit verder niet toelaat kunnen wij hem hiervoor eventueel ontslaan wegens zware fout ?

Alvast bedankt en met vriendelijke groeten,

lebragard Vraag beantwoord september 14, 2022

Ja , uw basisakte art.39 is duidelijk en de syndicus moet zich daaraan houden.

Stel de syndicus duidelijk in gebreke……met het verzoek art.39 te respecteren.

Is er een raad van mede-eigendom  ? deze kunnen/moeten erop toezien dat de syndicus zijn werk naar behoren doet.

lebragard Vraag beantwoord september 14, 2022
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link