fbpx

Oprichten van een VME

Word je eigen syndicus

425 keren bekekenRaad van Mede-Eigendom

Beste, moeten er bij het oprichten van een VME alle eigenaars aanwezig zijn, al dan niet met een volmacht, of volstaat de helft plus een, om geldig te zijn.

 

Uit uw vraag kunnen wij op maken dat u niet volledig bekend bent met het reilen en zeilen binnen een mede-eigendom.

 

Informeer u grondig :

https://www.biv.be/sites/default/files/download_document/wet_mede-eigendom_uittreksel_burgerlijk_wetboek_versie_01.01.2019_0.pdf

http://www.ejustice.just.fgov.be/eli/wet/1804/03/21/1804032151/justel  Art. 577

https://www.notaris.be/nieuws-pers/brochures/downloads/47

http://cursus.smartsyndic.be/landing/laat-u-niet-langer-in-het-ootje-nemen-door-uw-syndicus/?utm_source=blog&utm_medium=infobanner&utm_campaign=smartsyndic-course-owner

 

 

Herlees uw basisakte en RIO.

 

B.W. Art. 577-8 § 1

De syndicus is aangeduid in het RIO.

B.W. Art. 577-6 § 2

Hij verstuurt de bijeenroeping.

 

Aanwezigheden:

B.W. Art. 577-6 § 5 (voor- en laatste alinea)

Zo nodig richt de syndicus een tweede vergadering in.

 

 

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This