Op zoek naar een betrouwbare syndicus

Word je eigen syndicus

2.65K keren bekekenSyndicusNalatigheid syndicus/ betrouwbare syndicus

Beste,

Wij zijn een groep van 9 mede-eigenaars die reeds vanaf 2011 2 syndicus onder de arm hebben genomen.

Geen van de syndicus hebben hun werk op een professionele manier op genomen. We hebben zelfs klachtprocedure via BIV ingediend. We werden volledig in gelijk gesteld en syndicus werd 1 maa d geschorst. We betaalden echter veel geld maar de syndicus heeft in de 2 jaar contract niets gedaan. Hoe terugvorderen?

En tweede vraag is hoe we een betrouwbare syndicus kunnen vinden ? Sint JansMolenbeek.

Terugvorderen ? Formuleer gewoonweg aan de syndicus uw vraag tot terugbetaling.

 

Daarna : bemiddeling :

 

http://justitie.belgium.be/nl/themas_en_dossiers/bemiddeling/

http://justitie.belgium.be/nl/binaries/0211_BROCHURE_VREDERECHTER_tcm265-203421.pdf

http://justitie.belgium.be/nl/binaries/BROCHURE_VERZOENING_NL_LoRes_tcm265-138443.pdf

http://www.elfri.be/oproeping-verzoening

http://www.advocaat.be/Zoek-een-advocaat

http://www.advocaat.be/Een-advocaat-raadplegen/Wat-kost-een-advocaat/Gratis-juridisch-advies

 

 

Ook :

 

Namen noemen :

U zult wel begrijpen dat, om deontologische redenen, het onmogelijk is op deze website namen van personen en/of firma’s te vermelden.

Zie ook gebruiksvoorwaarden van dit forum.

 

Verder :

Vergeet niet dat u hier op een site bent, die, terecht, promotie maakt voor het opnemen van hun verantwoordelijkheid door de mede-eigenaars in de vorm van zelfbeheer :

 

http://cursus.smartsyndic.be/landing/opleiding-syndicus/?utm_source=blog&utm_medium=infobanner&utm_campaign=smartsyndic-course-asp-syndicus

 

 

Negen mede-eigenaars? Dan kan het toch niet zo moeilijk zijn om het beheer zelf, op een rechtvaardige en transparante manier in de hand te nemen. Ik doe het bij “ons” voor 20 eigenaars.

Negen mede-eigenaars? Dan kan het toch niet zo moeilijk zijn om het beheer zelf, op een rechtvaardige en transparante manier ter hand te nemen. Ik doe het bij “ons” voor 20 eigenaars.

Inderdaad. Hebben we ook een jaar geprobeerd maar zitten met 3 wanbetalers ( dus advocaat), een inbreuk op stedebouwkundige vergunning gepleegd door vorige eigenaar met fikse boete en regularisatie ( dus advocaat en architect), gerechtsprocedure tegen syndic en een gebouw dat heel veel investeringen vraagt ( nieuw dak, nieuwe lift). Als eigenaar- syndicus groeit dit boven ons hoofd…

 

 

Ik ben syndicus in eigen beheer in Sint-Jans-Molenbeek.

Ik wil u gerust wel helpen met advies om het zelf in handen te nemen.

maartenbijnens17@gmail.com

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link