8 Antwoord
Vrijheid = blijheid
De wetgever heeft in de wet appartementsmede-eigendom 2010 alleen algemene principes willen vastleggen en heeft er zich NIET toe laten verleiden als een ”keizer-koster” alle details uit te werken.
Herlees uw basisakte.
Herlees uw syndicuscontract.
Herlees de notulen van de AV.
Tenzij in de basisakte andere bepalingen voorkomen is er dan dan ook GEEN verschil tussen een AV en een BAV.
Voor een buitenstaander is het onmogelijk in sommige omstandigheden een sluitend antwoord te geven.
Gaat het hier om een syndicus die geconfronteerd wordt met een dringend of noodgeval dat nagenoeg onmiddellijk ingrijpen vergt in de zin van :
B.W. Art. 577-8 § 4 4 °
B.W. Art. 577-6 § 3 (laatste lid)
maar toch ”rugdekking” wenst van de mede-eigenaars ?
Tenzij in de basisakte andere bepalingen voorkomen is er dan dan ook GEEN verschil tussen een AV en een BAV.
Inderdaad, wat zijn precies de verschillen tussen een BAV en AV.
Buiten feit dat AV jaarlijks is en BAV zoveel als nodig is, is er blijkbaar verschil in oproeptermein. Bij AV moet dat 2 weken zijn. Bij BAV kan dat blijkbaar op elk moment? Of vergis ik me?



