offerte verhoogd – opnieuw stemmen ?

Word je eigen syndicus

2.34K keren bekekenUitvoering van Werkenannuleren werken
0 Comments

Op verzoek van de mede-eigenaars werd een punt waarover op een eerste vergadering eerst negatief werd gestemd, een jaar later een tweede keer op de agenda geplaatst. Deze keer werd er positief gestemd.

Binnenkort is er opnieuw AV. De werken zijn echter nog niet aangevat omdat intussen de bouwaanvraag hiervoor was verlopen en deze opnieuw moest worden ingediend.

Door dit uitstel is de prijs voor deze werken verhoogd. De oorspronkelijk offerte dateert immers reeds van voor de 1e vergadering, dus bijna 3 jaar geleden.

Kunnen de werken op basis van deze prijsverhoging alsnog geannuleerd worden of moet die verhoging min. 10% bedragen vooraleer dit kan ?

 

 

 

 

Geachte

 

Wat staat er hierover in de offerte zelf ?

Vriendelijke groeten

Astrid CLABOTS

CLABOTS Advocaten

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link