OFFERTE / CONTRACT BIJ (GROTERE) RENOVATIEWERKEN.

Word je eigen syndicus

1.33K keren bekekenUitvoering van Werkengeen contract renovatiewerken

De AV heeft besloten de terrassen in een Residentie van 62 appartementen te laten renoveren. Hierbij werd op de AV een offerte goedgekeurd en deze bevat ook, naast de uit te voeren werken, ook een aantal ‘Algemene Voorwaarden’ en deze zijn dan ook zeer algemeen.
De syndicus schrijft dd. 9 maart 2023 aan alle leden van de VME het volgende: ”Er worden vandaag nog enkele zeer duidelijke afspraken gemaakt met fa. Peter Cox i.k.v. uitvoeringstermijnen, garanties, waarborgen, verletdagen, etc. Een niet te onderschatten akkoord ter bescherming van de VME.”
Deze afspraken, als die er al zijn, werden niet op papier gezet of in een contract met de firma gegoten, m.a.w. er is geen enkel bewijs van dit ‘niet te onderschatten akkoord ter bescherming van de VME’. ER is dus enkel een offerte met summiere algemene voorwaarden?
Ondertussen duren deze werken al 6 maand en wordt het zicht belemmerd door stellingen, kunnen de bewoners hun terras al 6 maand niet gebruiken, enz.

Is de syndicus hier in de fout gegaan?

lebragard Vraag beantwoord

Alle info dient aan alle rechthebbenden ter beschikking gesteld

Syndicus is dus in fout

7h42 23 Sept 2023

Poiu Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link