Moet de syndicus alle contracten aan de voorzitter overhandigen?

Word je eigen syndicus

1.12K keren bekekenBoekhouding VMEVerzekeringen

Geachte,

Ik woon nu 5 maand in een appartementsgebouw met 11 appartementen.

Bij de algemene vergadering van 2 maand geleden hebben ze mij aangeduid als voorzitter, ik heb de contracten van verzekering, tuinonderhoud, kuisploeg opgevraagd aan de syndicus. Ik heb als antwoord gekregen U mag de contracten komen nakijken in ons bureel. Dus zij geven mij geen copy’s van de lopende contracten. Zijn zij niet verplicht van die mij te bezorgen?

Velen zullen u benijden met uw syndicus die zo maar, op het eerste verzoek, bereid is inzage te geven in de documenten betreffende de VME.

 

In

B.W. Art. 577-8 § 4 11 °

zult u vinden dat de syndicus enkel verplicht is inzage te geven, tenzij anders bepaald.

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link