Mag mijn vriendin mee naar A.V

Word je eigen syndicus

2.02K keren bekekenAlgemene Vergadering

Mag mijn vriendin waarmee ik samenwoon maar niet gehuwd ben,mee met mij naar de A.V. van mijn app.waarvan ik medeeigenaar ben???

In principe niet, maar dit word gedoogd

https://blog.smartsyndic.be/qa/kunnen-quotiteiten-verdeeld-worden-tussen-een-koppel-die-mede-eigenaar-zijn-maar-apart-wonen/

Je hebt gelijk, per kavel kan maar 1 stemgerechtigde via de syndicus voor de av voorgedragen worden om zich bij vergaderingaanvang na correcte legitimatie & identificatie op de aanwezigheidslijst in te schrijven, elk koppel is dit best indachtig, sterker nog ipv gedoogbeleid is het soms vooral in “ontwrichte” vme’s aan te raden dat bij vergadering aanvang bewust toegestaan word dat – niet stemgerechtigde – wederhelften aanwezig mogen zijn.

Een kavel is één en ondeelbaar Zie ook :

http://www.quimmo.be/sites/default/files/documents/wegwijs/img6.html

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link