Mag de hoeveelheid meerderheidsaandelen van 1 persoon afgetopt worden op een A.V ?

Word je eigen syndicus

673 keren bekekenAlgemene Vergadering

Ik heb de volmacht gekregen van een M.E. om hem te vertegenwoordigen op de A.V. van l.l..

Hierdoor heb ik de meerderheid. IN het verslag, nadien, opgesteld door de syndicus zie ik het volgende staan:

De aandelen die ik op dat moment vertegenwoordig worden afgetopt op de som van de andere aanwezigen of vertegenwoordigde M.Eigenaars bij elke stemronde.

Mag dit en is dit wettelijk? Indien ja, volgens welk artikel?

Bedankt alvast voor het duidelijk antwoord dat ik kan verwachten.

dilbeccha1 Vraag beantwoord december 22, 2022

https://www.biv.be/media/1461/download?inline

Art. 3.87. Algemene vergadering: organisatie

§ 7: derde alinea

Niemand kan aan de stemming deelnemen, zelfs niet als lastgever of lasthebber, voor een groter aantal stemmen dan het totaal van de stemmen waarover de andere aanwezige of vertegenwoordigde mede-eigenaars beschikken. “

dilbeccha1 Vraag beantwoord december 22, 2022
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link