Maandelijkse syndic bijdrage?

Word je eigen syndicus

Op 7 november 2016 wordt een appartement verkoop ondertekend bij de notaris. Wie betaald de maandelijkse syndic bijdrage van die maand, de verkoper of de aankoper?

dilbeccha, sorry, ik denk dat jij mijn vraag niet goed heb begrepen,ik weet dat de syndicus de afrekening moet maken, maar mijn vraag gaat om,Wie betaald voor de maand november alleen de maandelijkse bijdrage,de verkoper of de aan koper?? Vermits de eigenaar van het appartement verandert op 7 november ??

You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link