Lidmaatschap RVME

Word je eigen syndicus

161 keren bekekenCommissaris van de Rekeningen

Kan iemand die geen eigendom heeft in het gebouw en er ook niet woont zomaar lid worden van RVM en zelfs de boekhouding controleert?

lebragard Vraag beantwoord december 24, 2022

Kan géén lid worden/zijn van de raad.

Kan wel (extern) aangesteld worden , met beslissing algemene vergadering , als commissaris van de rekeningen…

Lees art. 3.90 raad van mede-eigenaars (oud art 577-8)

art. 3.91 commissaris vd rekeningen (oud art.577-8 /2)

in bijlage de wet mede-eigendom :

https://www.biv.be/media/1461/download?inline

 

https://www.imove.be/images/Nieuws/Volledige-wetgeving.pdf

lebragard Edited comment december 24, 2022

let op : Het begrip mede-eigenaars moet evenwel als een generieke term worden opgevat, zodat alle houders van zakelijke rechten op een kavel onder deze categorie vallen, dus zowel de alleeneigenaars, de onverdeelde mede-eigenaars en de blote eigenaars als de houders van een beperkt recht van erfpacht, opstal, vruchtgebruik, gebruik of bewoning op een kavel

You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link