fbpx

Kwijting Raad van Mede-Eigendom en Commissaris van de rekeningen op de AV

Word je eigen syndicus

53 keren bekekenAlgemene Vergadering

Kunnen de leden van de Raad van Mede-eigendom en de Commissaris van de Rekeningen op de algemene vergadering deelnemen aan de stemmingen die gaan over de kwijting van hun resp. mandaat voor het voorbije boekjaar, m.a.w. moeten ze zich onthouden of kunnen ze aan zichzelf kwijting geven?

Vraag beantwoord

Neen dat kan men niet want :

art.577-6 §9

  • 9.Een lasthebber van de vereniging van mede-eigenaars of iemand die door (haar) in dienst is genomen of voor die vereniging diensten levert in het raam van enige andere overeenkomst, mag niet persoonlijk of bij volmacht deelnemen aan de beraadslaging en de stemmingen over de opdracht die hem werd toevertrouwd.
Vraag beantwoord
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This