Het mandaat van onze huidige syndicus loopt ten einde. We zijn niet helemaal zeker of er na de overdracht aan de nieuwe syndicus geen lijken uit de kast vallen. Is het problematisch als we op de Algemene Vergadering waar de nieuwe syndicus zal worden aangesteld, voorlopig géén kwijting geven aan de oude syndicus?
1 Antwoord
Goede vraag……best géén kwijting geven aan de vertrekkende syndicus mocht u twijfels hebben !
De boekhouding , zo deze 100% in orde is en correct nagezien door uw aangestelde commissaris vd rekeningen zou u wel kunnen goedkeuren op voorwaarde dat deze klopt en de vorige jaren ook werd goedgekeurd…maw. kwijting alléén voor de boekhouding.
Per slot de vertrekkende syndicus zal nog ‘ wettelijk ‘ gezien nog het één en ander moeten doen zoals bv. alle documenten die de VME aangaat binnen de 30 dagen bezorgen aan de nieuwe syndicus….



