Ik ben net eigenaar geworden van dubbele garage in een garagecomplex (VME), ik kocht deze voor het stallen van waardevolle auto’s , ik zie nu in deze natte periode een lichte waterinsijpeling doorheen het betonnen plafond , alsook aldaar beperkt betonrot met loskomen van betonstukjes , boven dit deel van de garage (het dak) is de geasfalteerde passage /doorgang in open lucht van de voertuigen op 1e verdiep. Ik zou dit willen laten aanpakken om geen waterlek meer te hebben , en vooral betonrot te kunnen stoppen om de integriteit van de bouw te vrijwaren voor de toekomst . Die waterinsijpeling drupt ook op de wagen , met dan mogelijke schade door kalk en zout neerslag , alsook de vochtigheid op zich. Bij de aanliggende garages is het nog veel erger gesteld / is het eigenlijk al een groot probleem. Het euvel heeft blijkbaar al eens de op agenda gestaan , maar de nodige herstellingswerken zijn weggestemd door een ouder persoon die eigenaar is van 10 of meer garages in dat complex.
Wat zij de mogelijkheden om de VME /syndicus toch te verplichten van dit aan te pakken , je koopt toch een garage om je auto “gezond en veilig ” te stallen , en je wil ook de betonrot tegen gaan om de stevigheid van het gebouw te vrijwaren .
Ik zou zelf eerst een erkende firma laten komen om de oorzaak te laten vaststellen , en dan de syndicus hier officieel van op de hoogte brengen.
graag advies , hoe kan men dit toch afdwingen/ het best aanpakken ?
8 Antwoord
25h49 18/12,
Het is niet de bedoeling via systematische bewarende maatregelen, de AV besluitvorming te omzeilen, maar als er destructie begint op te treden (wat hieraan de orde is zekere van privatieve ruimten) kan en moet de beheerder handelen!



