Isolatie dakterras boven woongelegenheden, wie betaald de ‘dakbekleding’…

Word je eigen syndicus

Ons appartementsgebouw omvat 30 studio’s, zijnde 3 etages van elk 10 studio’s.

Daarboven zijn 3 appartement omringd door terrassen, die het dak vormen van de onderliggende woongelegenheden en bekleedt zijn met tegels.

Wij  gaan deze DAKterrassen nu ook moeten isoleren.

Discussie in de Raad van Mede-eigenaars :  wie betaald de kosten van de bekleding, welke niet kan gerecupereerd worden, de eigenaar van het appartement met terras, of de gemeenschap. ?

In de statuten staat  oa. vermeld als behorend tot de algemenen mede-eigendom…’het dak met zijn bekleding en afvoerbuizen’.

Sommige eigenaars beweren..’ de terrassen zijn privatief’ anderen ‘neen, het zijn DAK terrassen met verplichte isolatiewerken, dus ten laste van de gemeenschap”!

Mocht het geen DAK zijn, hadden we ook niet moeten isoleren en de bekleding wegnemen …

Dank bij voorbaat voor uw reactie.

met vriendelijke groet

Geachte

 

Het lijkt duidelijk te zijn bepaald dat ook de bekleding gemeenschappelijk is.

Het enige juiste antwoord lijkt mij dan ook voor de hand te liggen.

 

Astrid CLABOTS

CLABOTS

 

Dank voor uw prompte reactie

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link