Ideale reservekapitaal ?

Word je eigen syndicus

1.80K keren bekekenReservefondsaanleggen van reservekapitaal

Beste,

In appartment met +-10 wooneenheden vraag ik me af wat de ‘normale’ reserve moet zijn voor eventuele grote werken te laten uitvoeren ?

momenteel is deze minder dan 10K. En dit voor een gebouw die +- 20 jaar oud is.

Mvg.

Filip W.

lebragard Vraag beantwoord

Dat is de vraag , voor de ene teveel voor de ander te weinig.

Feit blijft dat indien er grote werken moeten gebeuren er moet betaald worden en indien er niet genoeg reserve is …..zal elke mede-eigenaar zo wie zo moeten betalen.

Bespreek dit met …de mede-eigenaars….Raad….volgende AV

lebragard Posted new comment

de wet mede-eigendom zegt art.577-5§3 (reservekapitaal)
“……de jaarlijkse bijdrage niet lager mag zijn dan vijf procent van het totaal van de gewone gemeenschappelijke lasten van het voorgaande boekjaar; de vereniging van mede-eigenaars kan met een meerderheid van vier vijfde van de stemmen beslissen om dit verplicht reservekapitaal niet aan te leggen.”

You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link