Hoelang dient men te wachten met het uitvoeren van de werken na de AV?

Word je eigen syndicus

2.49K keren bekekenUitvoering van Werken

In de AV van gisteren werd door 68/100 akkoord gegeven om werken te laten uitvoeren aan de gemene delen (dak, gang, voordeur, …). Aangezien dit niet allemaal noodzakelijke werken zijn en heb ik (32/100 eigenaar) tegengestemd. Ik lees dat dit officieel moet “aangevochten” worden binnen de 4 maanden. Klopt het dan ook, dat de werken pas na 4 maanden mogen uitgevoerd worden?

lebragard Vraag beantwoord

Neen .

Als de beslissing van de AV rechtsgeldig is genomen kunnen de werken uitgevoerd worden .

Maar als iemand ” een neen” stemmer niet akkoord kan gaan met die AV beslissing en zich beroep op art.577-9 §2 , beroep doet op een vrederechter en de vrederechter volgt deze in zijn vraag dan…..

Vandaar dat een voorzichtige syndicus “soms” beter wacht met de beslissing van de AV ui te voeren of te laten uitvoeren.

lebragard Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 3 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link