GEZINSHUIS IN VME

Word je eigen syndicus

225 keren bekekenStatutengezinshuis Overlast overlast buren thuiswerk
0 Comments

Een mede-eigenaar op gelijkvloers heeft een Gezinshuis (crisisopvang kinderen). Wij wonen er recht tegenover. Er is nooit een agendering en stemming geweest. De syndicus zegt dat zij in haar privéwoning (appartement) mag doen wat ze wil. Nochtans zeggen de statuten niet toegelaten vrij beroep, horeca, recreatie. Wij ondervinden dagelijks inkijk, lawaaioverlast. Vier bemiddelingen leverden niets op. Daarbij komt dat deze ook een Speelhuis op palen dat tot enkele meters boven de draadafsluitingen gebouwd hebben wat inkijk geeft in onze tuin en living. Ten tweede is er dan ook nog een super grote trampoline waar hun biologische kinderen, buurtkinderen en Opvangkinderen dagelijks uren na elkaar in springen zodat het meermaals meer een openbare speeltuin is. De statuten vermelden nochtans voor de tuinen enkel bloemen, planten en gras. Wij hebben nooit rust in onze tuin en woning en geen enkel woongenot en dit al sinds 2019. Het is de mede-eigenaar haar beroep als medewerker van een organisatie. Een groep buren heeft er geen probleem mee maar voor ons die er recht tegenover wonen is het de hel. De statuten en Basisakte staat ‘privé bewoning’ en ”wonen’. Voor ons is dit een kantoor daar er grotendeels in de 2 tuinen veel getelefoneerd wordt, ouders van de opvangkinderen met regelmaat ontvangen worden, … Ik heb dan ook de vraag of dit zomaar kan. Kan dit problemen geven met de blokpolis. Ik kan me niet voorstellen dat wij zomaar verplicht worden om op enkele meters afstand nog vele jaren in deze situatie moeten wonen.

lebragard Vraag beantwoord

. De syndicus zegt dat zij in haar privéwoning (appartement) mag doen wat ze wil.

Dat zegt genoeg over de syndicus…..niet goed op de hoogte van wat wettelijk kan en mag in gedwongen mede eigendom.

Overlast = Overlast = Burenruzie….ect…..

De statuten van het gebouw en de reglementen zijn de WET voor die VME…..ook een syndicus mede eigenaar dient zich daar onvoorwaardelijk aan te houden.

De bepalingen in de statuten zijn duidelijk en niet anders interpreteer baar.

Herlees mijn vorig antwoord………

Lawaaioverlast en inkijk – Informatiepunt voor Mede-Eigenaars

randopmerking / Gezinshuis / gezinsopvang hoe nobel ook….maar het doel heiligt de middelen niet. De statuten van het gebouw bepalen : De statuten en Basisakte staat ‘privé bewoning’ en ”wonen’ toe , de statuten vermelden voor de tuinen enkel bloemen, planten en gras.

de vraag stelt zich of het appartement voldoet aan de eisen van de organisatie Gezinshuis ? feit blijft dergelijke structuur strookt niet met de statuten van het gebouw en de in dienst zijnde werkneemster (mede eigenaar/syndicus) die de gezinsopvang doet…..is contractueel tewerkgesteld door het Gezinshuis , krijgt een vergoeding per kind ect….voldoet deze ook aan al de voorwaarden opgelegd door dat Gezinshuis ?

tip : het verzuurt uw leven…overweeg te verhuizen of onderneem actie….doe navraag bij die organisatie Gezinshuis en leg persoonlijk uw grieven op tafel….en overlast is overlast…schakel de vrederechter in = vrijwillige oproeping/verzoening en doe uw verhaal….

succes.

lebragard Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link