fbpx

Forfaitair bedrag gevaagd ddor VME verhuis

Word je eigen syndicus

363 keren bekekenRaad van Mede-Eigendomverhuis huurder

Beste,

Mag de VME beslissen een forfaitair bedrag te vragen bij verhuis van een huurder?

Graag uw antwoord

http://www.quimmo.be/nl/blog/boete-forfaitaire-vergoeding-verhuisschade-appartement-vme

 

Ja, mits opname in RIO na een in de AV behoorlijk gestemd en goedgekeurd agendapunt, tevens behoorlijk genotuleerd.

 

Inning forfait kan problematisch zijn, ook als de verhuurder mede-eigenaar als finale verantwoordelijke wordt gesteld.

 

 

 

Procedure:

 

B.W. Art. 577-6 § 4

 

Formuleer uw desiderata in (een) agendapunt(en)

Vraag tevens hierover te stemmen.

 

Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This