Eindafrekening onderhoud tuin?

Word je eigen syndicus

7.18K keren bekekenCommissaris van de Rekeningen
0 Comments

Als rekencommissaris heb ik vorig jaar gemeld aan de syndicus om de laatste kwartaalfactuur niet te betalen omdat de aannemer niet alles heeft uitgevoerd volgens het bestek.  Syndicus zegt dat het een forfait is… dit is larie voor mij.  Hij heeft ze betaald zonder enig overleg.  Ik vind dit niet kunnen! Maar volgens is er sprake van  belangenvermenging en moet ik dit nog uitzoeken.  Hij heeft die aannemer zelf aangesteld zonder beslissing op de AV, niemand wist ervan.

Intussen hebben wij zelf voor een nieuwe aannemer gezorgd en gestemd in de BAV en die is intussen al begonnen en dat loopt goed.

Ik ga nu een agendapunt maken voor de volgende AV dat alle afrekeningen eerst moeten goedgekeurd worden door de RME en Rekencommissaris vooraleer de syndicus deze mag betalen.   Iemand een idee hoe dit agendapunt te omschrijven?

kan ik zelf nog iets doen tov onze syndicus ivm die laatste kwartaalfactuur?

qsdfg159 Vraag beantwoord

hieronder de info van de BAV dd 19/12/2022:

Niet akkoord met verslag BAV

Een welbepaald puntje op de BAV  was het aanstellen van een nieuwe tuinaannemer, wat tegen de zin is van de syndicus, Iedereen was akkoord met de prijs van één bepaalde aannemer en hebben gestemd voor bepaalde werkzaamheden.

Op het einde van de vergadering kon  de syndicus zijn verslag niet afprinten wegens  een technisch defect met zijn printer. Hij heeft het verslag ook niet voorgelezen en heeft het ons ook niet laten lezen op zijn scherm.

Voorlezen is wettelijk verplicht, maar minstens één iemand zou toch kunnen begrip hebben voor onverwacht technisch probleem maar anderzijds om authentisiteit te waarborgen foto’s scherm genomen hebben aub?

Technisch kan tegenwoordig digitaal op scherm af getekend worden,…

Hij zei tegen mij (ik was voorzitter) ik zal het je morgen doorsturen….

Beetje naief dit te aanvaarden,..!?

Minstens Scherm forto’s of vragen onmidelijk mailen of op usb stick,…?!

Technisch print falen is aanvaardbaar maar vme dient zich juridisch in te dekken

Poiu Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 24 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link