fbpx

Deelname aan AV en beraadslagingen

Word je eigen syndicus

154 keren bekekenAlgemene Vergadering

Mag de syndicus mij weren op een vergadering en bij beraadslagingen, indien ik mijn moeder – enige eigenaar van appartement – tijdens de AV wil ondersteunen? Zij heeft een zelf opgestelde machtiging ondertekend waarin zij aangeeft dat de communicatie enkel via mij dient te verlopen.

Zijn hier wetsartikelen van, deze syndicus communiceert enkel met artikelnummers uit het wetboek.

Vraag beantwoord

Inderdaad zoals dilbeccha aangeeft , meest aangewezen en kan aanleunen met de bedoeling van de moeder , maar art.577-6 is daarom geen “lapmiddel”.

Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 4 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren...

Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.


Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link
Share This