Bij verkoop van mijn appartement moest ik aan de syndicus een borg betalen van 3150€. Dit om eventuele achterstallen te voldoen , en voor de afrekening van water en elektriciteit. Achterstallen had ik niet, maar de afrekening van het water gebeurd pas in mei. Daardoor heb ik tot op heden (de akte was 19/12) nog niks terug gekregen van deze borg . Kan/mag dit zomaar? Er is toch geen 3150€ nodig voor de afrekening van 7maand water en elektriciteit?!?
1 Antwoord
Er valt iets voor te zeggen dat de syndicus u slechts kan terugbetalen na afsluiten van de rekeningen boekjaar 2015 (met daarin uw terugbetaling), contrôle commissaris rekeningen en kwijting door AV.
In de mate dat u een borg gestort hebt die aanzienlijk afwijkt van de u aangerekende bedragen in de loop van 2014, kan u zich dit enkel zelf verwijten.



