Benoeming van de syndicus

Word je eigen syndicus

1.36K keren bekekenSyndicus

In 2024 eindigt het mandaat van de huidige  syndicus van de VME waarvan ik als mede-eigenaar deel uitmaak. De mede-eigenaars zijn momenteel ontevreden over de syndicus en willen een andere syndicus aanstellen.  De benoeming van de syndicus dient volgend jaar in de dagorde van de jaarvergadering te worden opgenomen .  Het  agendapunt kan dan worden geformuleerd als volgt:

” Benoeming van de syndicus voor 3 jaar “.

Mijn vraag is of tijdens de behandeling van dit punt gestemd kan worden over zowel de verlenging van de bestaande overeenkomst met de huidige syndicus als de aanstelling van een nieuwe syndicus nadat de vergadering heeft beslist de samenwerking met de huidige syndicus te beëindigen.

Met dank bij voorbaat voor de info.

zeus Vraag beantwoord

“…

” Benoeming van de syndicus voor 3 jaar “.

…”

In een agendapunt horen de kandidaat-syndici nominatief opgenomen te worden

zeus Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 2 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link