Belet het PC323 bepaalde contractvoorwaarden

Word je eigen syndicus

2.41K keren bekekenSyndicus

Beste,

Momenteel werk ik samen met de RvME aan een marktstudie teneinde over een  volwaardige syndicus te beschikken indien het mandaat van onze huidige syndicus – destijds aangesteld door de bouwheer – niet verlengd wordt.

In de vragenlijst die de kandidaten voorgelegd kregen, stelde ik o.m. de vraag of ze bereid zijn een contract van onbepaalde duur te accepteren dat jaarlijks opzegbaar is en of ze de indexatieformule Agoria met de indexen voor diensten willen aanvaarden.

Ik ontving van een interessante kandidaat de reactie dat hij niet weet of het PC323 van de sector dit toelaat want dat hij in bevestigend geval bereid is om dat te onderhandelen.

Vraag: Belet het PC323 om contracten van onbepaalde duur met jaarlijkse opzegmogelijkheid (dus geen probleem voor de toegelaten duurtijd van 3 jaar) en indexatie via Agoria voor diensten?

Schrap deze (onbekwame) kandidaat-syndicus gauw van uw short-list.

 

http://www.werk.belgie.be/AE/nl-ae-32300.pdf

 

 

Het is NIET de bedoeling dat de VME haar syndicus in loondienst neemt.

 

http://www.biv.be/de-vastgoedmakelaar/deontologie-van-de-vastgoedmakelaar

Art. 3, 4,

You are viewing 1 out of 4 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link