beheerskost in functie van aantal kavels

Word je eigen syndicus

1.15K keren bekekenSyndicus

hallo

We wonen hier in een appartement met 23 kavels + 35-tal garages. Sinds meer dan 2 jaar hebben we uiteraard een syndicus. Echter komt nu spoedig een tweede appartementsblok ernaast met nog eens 25 kavels en 26 garages. Zou het dan niet normaal of fair zijn dat de syndicus zijn gedeelte vaste beheerskost per maand iets degressief zou herbekijken ? spontaan ? of op verzoek van de A.V. ?

dilbeccha1 Vraag beantwoord

Mogelijkerwijze hebt een opleiding (bedrijfs)economie genoten of gelijkwaardig door ervaring.

In dit kader klopt uw redenering als een bus.

Maar niet voor syndici. U zal snel vasstellen dat voor het nieuwe gebouw een andere basisakte, reglement van med-eigendom, ROI, KBO-nummer geldt. KASSA.

dilbeccha1 Vraag beantwoord
You are viewing 1 out of 1 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link