AV-Stemmen

Word je eigen syndicus

5.62K keren bekekenAlgemene Vergadering

Geachte,

Is een stemming op de AV geldig in de volgende vorm ? De syndicus haalt een agenda punt aan vraagt dan ‘opmerkingen’ en besluit dan agenda punt in kwestie aangenomen of niet aangenomen zo gaat een stemming op de AV er bij ons aan toe is dit wettelijk ?

Mvg,

J-P

Het is goed u te behoeden dat de punten veel te snel als een fait divers afgehaspeld worden, anderzijds dient de voorzitter moderator toe te zien dat niet zoals soms in het parlement door oppositie onnodig gefilibusteerd (vertraging zonder inhoud) word als doel op zich.

 

De voorbereidende informatie is zeer belangrijk, er zijn echter in de praktijk punten waar al op voorhand geweten is dat het obligate routine is en snel kan over gegaan worden.

efficiënt vergaderen is een discipline op zich.

You are viewing 1 out of 14 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link