Beste,
In ons appartementen complex bevinden zich vervreemde ondergrondse autostaanplaatsen en bergingen . Zoals u weet bezitten deze bergingen slechts geringe quotiteiten ! . De eigenaars betalen dus maar enkele centen . Wel zijn ze aangesloten op onze algemene elektriciteitsmeter (hebben wel een eigen metertje voor verbruik) maar betalen geen distributiekosten of aansluiting op het net ect , gebruiken eveneens de lift ,vervuilen ook de gangen enz. Onze vraag is of we bij de volgende algemene vgd hier geen forfaitair bedrag mogen voor vragen en dit laten stemmen op de vgd.
bedankt
1 Antwoord
Geachte
Vragen staat vrij …
Maar indien geen consensus ontstaat, bent u sowieso aangewezen op de inhoud van de statuten en de daarin opgenomen wijze van verdeling van kosten en lasten.
Indien u vindt dat deze een onrechtmatig nadeel veroorzaakt, kunt u zich, na stemming die niet tot een wijziging heeft kunnen leiden bij gebreke van vereiste meerderheid (4/5), richten tot de Vrederechter.
Vriendelijke groeten
Astrid CLABOTS
CLABOTS



