beste,
Als eigenaar krijg ik geen gehoor bij de syndicus betreffende een absurde afrekening van verwarmingskosten door Techem. Buiten een (her)controle van een warmteteller aanvragen, wil de syndicus niets verder ondernemen. Hij formuleerde dat ik als eigenaar alleen moet optreden tegen Techem en dat alle gemaakte kosten ook door mij privé moeten gedragen worden. Klopt dit ? Stel dat achteraf blijkt dat er nieuwe afrekeningen voor alle eigenaren moeten gemaakt worden, kan de syndicus dat dan op mij verhalen ?
vriendelijk bedankt voor uw tijd en moeite,
groeten,
eliane bertrand
16 Antwoord
Geef eens wat meer concreet cijfermateriaal aub ?
http://www.quimmo.be/nl/forum/techniek-diensten-kosten/ander-meetsysteem-meer-dan-verdubbelde-verwarmingskost
http://www.quimmo.be/nl/forum/techniek-diensten-kosten/warmtekostenverdeling-0
http://www.quimmo.be/nl/forum/techniek-diensten-kosten/warmtekostenverdeling
of mail naar simulatie.voorbeeld@hotmail.com
http://www.techem.be/fileadmin/be/images/techem.be/02_MainNav/03_Decomptes/Exemple_Decompte.pdf
http://www.techem.be/nl/afrekening/tussenafrekening.html
http://www.techem.be/fileadmin/be/pdf/techem.be/margin/NL/Decomptes/Uitleg_Decompte.pdf
http://www.techem.be/fileadmin/be/pdf/techem.be/02_MainNav/01_Produits_Services/06_Formulaires/Formulier_voor_het_opstellen_van_de_afrekening_voor_brussel.pdf
De hoge meterstanden deden zich voor nadat er op 27/05/2015 een nieuwe teller geplaatst werd.
Het appartement is gelegen in een gebouw met 16 appartementen. Totaal aantal eenheden voor het ganse gebouw 58558. Eén teller in ons appartement heeft 18119 opgeteld. Totaal bedrag te verdelen over de meters : 8563.69 euro waarvan wij 3107,96 euro voor onze rekening mogen nemen. Een vergelijk met de vorige jaren gaat niet op omdat de teller vervangen is. Soortgelijke radiator in dezelfde ruimte, onder dezelfde omstandigheden heeft 105 eenheden opgeteld. (u moet weten, mijn dochter woont in dat appartement en ze draait de verwarming zeer zelden aan, wat blijkt uit de meterstand van de andere radiator). Appartement ligt op de gelijkvloers omgeven door andere appartementen en onderkelderd. Radiator is een convector uit de jaren 70. Radiator staat voor zijn volledige lengte achter een glasraam. Mijn dochter heeft heel vaak het raam op kipstand (zowel winter als zomer).
Bizar is : hoogste meterstanden tijdens de zomerperiode wanneer de circulatie-pomp van de verwarming af staat.
Raam geeft uit op het zuid-westen.



