Aankoop AED voor appartementsblok

Word je eigen syndicus

2.89K keren bekeken

Hoe moet de kost van een AED over de verschillende eigenaars verdeeld worden, volgens 10.000sten of volgens appartement?

Naar mijn mening hangt het nut van een AED niet af of de eigenaar een grote penthouse of een kleine studio bezit en daarom zou het logisch zijn dat voor de aankoop van een AED elke eigenaar evenveel bijdraagt.

Beste Astrid Clabots en dilbeccha,

Ook ik ben van mening dat er geen uitzonderingen moeten gemaakt. De statuten en reglementen zal ik zeker eens nalezen. Bedankt voor jullie snel antwoord.

Maha

You are viewing 1 out of 4 answers, click here to view all answers.
Als u deze antwoorden interessant vond, laat ons dan toe om u verder te blijven informeren (het is gratis).

Uw e-mail adres:

Laat u informeren…

Gegarandeerd zonder spam. Uw email adres wordt nooit met derden gedeeld. Op ons erewoord!
Ontvang gratis onze nieuwe artikels via e-mail. Uw e-mail zal enkel hiervoor gebruikt worden en niet met derden gedeeld worden.

Het beheer zelf doen?

syndicus opleiding

Problemen in Uw Gebouw?

Laat u niet langer in het ootje nemen door uw syndicus.

Bent u Syndicus?

syndicus opleiding

  • 12345678910
close-link
close-link